YÖNETİM KURULU

2016-2018

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

MÜSLÜM ÇİÇEK

BAŞKAN

2

YUSUF MUMCU

BŞK.YRD

3

HASAN ALPER

BŞK.YRD

4

GAFFAR AKER

SEKRETER

5

MÜSLÜM MUMCU

SAYMAN

6

KAMBER ÇAPUT

ÜYE

7

HAYDAR DURMUŞ

ÜYE

8

ALİ GÜLTEKİN

ÜYE

9

HASAN AVCI

ÜYE

10

İRFAN YILMAZ

ÜYE

11

FADIL ÇİÇEK

ÜYE


2014-2016

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

MÜSLÜM ÇİÇEK

BAŞKAN

2

ERDAL ASLAN

BŞK.YRD

3

GAFFAR AKER

BŞK.YRD

4

ALİ ÇAKIR

SEKRETER

5

KAMBER ÇAPUT

SAYMAN

6

EMRAH MUMCU

ÜYE

7

AYDIN DELİBAŞ

ÜYE

8

HASAN AVCI

ÜYE

9

ALİ GÜLTEKİN

ÜYE

10

İRFAN YILMAZ

ÜYE

11

FADIL ÇİÇEK

ÜYE


2012-2014

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

MÜSLÜM ÇİÇEK

BAŞKAN

2

ERDAL ASLAN

BŞK.YRD

3

GAFFAR AKER

BŞK.YRD

4

ALİ ÇAKIR

SEKRETER

5

KAMBER ÇAPUT

SAYMAN

6

EMRAH MUMCU

ÜYE

7

AYDIN DELİBAŞ

ÜYE

8

HASAN KIŞ

ÜYE

9

ALİ GÜLTEKİN

ÜYE

10

İRFAN YILMAZ

ÜYE

11

FADIL ÇİÇEK

ÜYE

 

 

2010-2012

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

YUSUF KIZILDAĞ

BAŞKAN

2

NAKİ BÜÇKÜN

BŞK.YRD

3

ALİ RIZA ALPER

BŞK.YRD

4

MÜSLÜM ÇİÇEK

SEKRETER

5

KAMBER ÇAPUT

SAYMAN

6

GAFFAR AKKEL

ÜYE

7

ERDAL ASLAN

ÜYE

8

İRFAN ÖZDEMİR

ÜYE

9

ALİ GÜLTEKİN

ÜYE

10

ABUZER İLHAN

ÜYE

11

MAHMUT YAZLAK

ÜYE

 

 

2008-2010

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

HÜSEYİN ÇAPUT

BAŞKAN

2

HACI BAYRAM AKKEL

BŞK.YRD

3

HASAN ALPAR

BŞK.YRD

4

VURAL YILMAZ

SEKRETER

5

CELAL ÇAPUT

SAYMAN

6

ÖNDER ÇERİ

ÜYE

7

GÜVEN ZEREN

ÜYE

8

İRFAN ÖZDEMİR

ÜYE

9

ALİ GÜLTEKİN

ÜYE

10

ABUZER İLHAN

ÜYE

11

MAHMUT YAZLAK

ÜYE

 

 

2006-2008

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

NİLGÜN ÖZŞAHİN

BAŞKAN

2

ALİ RIZA ALPER

BŞK.YRD

3

HÜSEYİN ÇAPUT

BŞK.YRD

4

VURAL YILMAZ

SEKRETER

5

ALİ EKBER ÇELİK

SAYMAN

6

HASAN POLAT

ÜYE

7

CAFER ŞAHİN

ÜYE

8

İRFAN ÖZDEMİR

ÜYE

9

ALİ GÜLTEKİN

ÜYE

10

ALİ TOPAL

ÜYE

11

ABUZER İLHAN

ÜYE

 

 

2004-2006

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

ABDULLAH AKDOĞAN

BAŞKAN

2

MÜSLÜM MUMCU

BŞK.YRD

3

VURAL YILMAZ

SEKRETER

4

HÜSEYİN ÇAPUT

SAYMAN

5

CELAL ÇAPUT

ÜYE

6

MEHMET HANİFİ YILMAZ

ÜYE

7

HASAN KIŞ

ÜYE

8

MÜSLÜM KATIRCI

ÜYE

9

ABUZER İLHAN

ÜYE

10

MAHMUT YAZLAK

ÜYE

11

HAMİT KİRAZ

ÜYE

 

 

2002-2004

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

DOĞAN MUMCU

BAŞKAN

2

MEHMET HANİFİ YILMAZ

BŞK.YRD

3

AHMET TURAN TAN

BŞK.YRD

4

AYTEKİN AYDOĞMUŞ

SEKRETER

5

HÜSEYİN ÇAPUT

SAYMAN

6

HASAN POLAT

ÜYE

7

HASAN ALICI

ÜYE

8

ALAETTİN AKTAY

ÜYE

9

KASIM AFŞİN

ÜYE

10

MÜSLÜM KATIRCI

ÜYE

11

ALİ TOPAL

ÜYE

 

 

2000-2002

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

CUMALİ ÖZŞAHİN

BAŞKAN

2

ALİ RIZA ALPER

BŞK.YRD

3

HASAN ALICI

SEKRETER

4

HÜSEYİN ÇAPUT

SAYMAN

5

DOĞAN MUMCU

ÜYE

6

ALAETTİN AKTAY

ÜYE

7

HASAN KIŞ

ÜYE

8

ABUZER İLHAN

ÜYE

9

MAHMUT YAZLAK

ÜYE

10

HASAN KIŞ

ÜYE

11

MÜSLÜM KATIRCI

ÜYE

 

 

1997-2000

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

HÜSEYİN ATILGAN

BAŞKAN

2

ALİ RIZA ALPER

BŞK.YRD

3

HASAN ALICI

SEKRETER

4

MEHMET MUMCU

SAYMAN

5

NAKİ BÜÇKÜN

ÜYE

6

KASIM AFŞİN

ÜYE

7

HASAN KIŞ

ÜYE

8

HAMİT DURDU

ÜYE

9

MEHMET ALİ KULAÇ

ÜYE

10

CELAL BOZTEPE

ÜYE

11

HÜSEYİN BAŞTÜRK

ÜYE

 

 

1996-1997

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

DOĞAN MUMCU

BAŞKAN

2

HÜSEYİN ATILGAN

BŞK.YRD

3

HASAN ALICI

SEKRETER

4

MEHMET HANİFİ YILMAZ

SAYMAN

5

ALİ AKBUDAK

ÜYE

6

HAMİT DURDU

ÜYE

7

HAMİT MUMCU

ÜYE

8

KASIM AFŞİN

ÜYE

9

HÜSEYİN BİNBİR

ÜYE

10

HÜSEYİN BAŞTÜRK

ÜYE

11

İBRAHİM NACAR

ÜYE